ישיבת תל אביב ”מעלה אליהו“
קשר בר מצווה קשר בר מצווה קשר בר מצווה קשר בר מצווה

קשר בר מצווה


קשר בר מצווה

גיל 13 איננו סתם עוד "יום הולדת". גיל 'בר מצווה' מבטא את המעבר מילדות לבגרות ואת ההצטרפות לשרשרת הדורות של העם היהודי - שרשרת של גורל וייעוד שמקשרים בינינו. אנו כאן כדי לסייע לכם לחוות מעבר זה בצורה מעניינת, משמעותית ומהנה. 

ארגון 'קשר בר מצווה' -  הכנה לבר מצווה, מזמינים אותך לעבור מסע מרתק אל שורשי זהותך, אל מה שמקשר בינינו. במהלך המסע ילווה אותך מדריך אישי, צעיר ומנוסה המותאם לך ולמשפחתך. בתהליך של 12 מפגשים תוכל להיפגש עם מגוון היבטים של הזהות האישית והיהודית שלך: חגי ישראל, היסטוריה יהודית, היכרות עם ארון הספרים היהודי, וכמובן - לימוד לבר מצווה. התוכנית כוללת גם מפגשים חוויתיים - סדנת תפילין יצירתית, סיור משפחתי מרתק בירושלים. ההורים יוזמנו להשתתף בהרצאה ודיון בנושא חינוך ילדים בעידן המודרני. 

אנו מאמינים כי הצטרפותך כבוגר אל העם היהודי איננה רק חוויה אישית שלך, אלא נוגעת במעגלים רחבים יותר ולכן חלק מהמפגשים מיועדים לך ולהוריך ביחד ויוצרים חוויה משפחתית. אנו ארגון 'קשר בר מצווה', המכון היחיד מסוגו בתל-אביב, עומדים לרשותכם בכל פנייה ושאלה. נשמח להיות שותפים אתכם בדרך לאירוע משמעותי, מכובד ומשמח. 

עם מדריך אישי, הלימוד לבר מצווה כבר אינו מאיים. להפך - לימוד לבר מצווה יכול להפוך לאחת החוויות המעצבות והחשובות ביותר לנער בגיל זה, להקנות לו ביטחון מול קהל ולחבר למסורת המיוחדת של עם ישראל. תכנית הלימוד לבר מצווה שלנו זכתה להצלחה רבה עם עשרות נערים שעלו לתורה בביטחון וריגשו את משפחתם. מכון "קשר בר מצווה" ישמח להיות לצידכם וללוות אתכם ואת חתן בר המצווה בהכנות לקריאה בתורה, בארגון העלייה לתורה עצמה ובמשך התהליך כולו. 

להתראות בשמחות!

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם רכז המפעל, ישראל טייץ: 052-4658561[email protected]eshertlv.co.il

לאתר "קשר בר בצווה"- לחץ כאן